HRVATI NISU ZNALI ŠTA IH JE SNAŠLO: Fudbalski gol Delfina na Tašu, Aleksić ga dao glavom i započeo preokret!
Neverovatan pogodak Aleksića, Foto: Starsport©

KAKAV MOMENAT!!!

Ovo može samo vaterpolo reprezentacija Srbije!

Kakav vaterpolo klasik na Tašmajdanu. Jedno od najluđih prvih poluvremena u celoj sezoni režirali su nam Srbija i Hrvatska.

Izabranici selektora Ivice Tucka poveli su na početku meča sa 2:0, igrala bolje, naši su delovali bezidejno, ali onda se dogodio momenat koji je nagovestio veliki preokret!

Bio je to kraj prve četvrtine, Miloš Ćuk je uzeo loptu, šutnuo, ali ona nije završila u mreži, već je pogodila Aleksića u glavu, skinula mu kapicu, i odbila se pod prečku.

Bio je to slučajan pogodak, ali u stilu najboljih fudbalskih golgetera poput Jana Kolera ili Nikole Žigića nekada.

Pogledajte:

Posle toga, Hrvati su poveli sa 4:1, ali je naš tim izvukao nadljudsku snagu i servirao Barakudama veliki preokret sa pet pogodaka u drugoj četvrtini.

Na poluvreme se otišlo pri rezultatu 6:5 za domaćina finalnog turnira Svetske lige.