ORLOVI PREKINULI POBEDNIČKI NIZ: Italijani slomili Srbiju u Milanu!

liga nacije

Domaća ekipa je zasluženo slavila

Odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je u 10. kolu Lige nacija od selekcije Italije sa 3:0 u setovima (26:24, 25:19 i 25:22).

"Orlovi" su prekinuli niz od pet pobeda, porazom u Milanu od domaće selekcije Italije.Bitniji momenat meča odigrao se u prvom setu, koji je Italijanima pripao rezultatom 26:24.

Borba je viđena i u drugom setu, ali izabranici Nikole Grbića ni njega nisu uspeli da osvoje.

Domaćin ove nedelje Lige nacija, selekcija Italije osvojila je i treći set i tako upisala osmu pobedu u deset odigranih mečeva.

Italijani zauzimaju treću poziciju na tabeli, dok je Srbija trenutno osma sa pet pobeda i isto toliko poraza.

Naredni meč, "orlovi" igraju protiv Poljske u subotu od 17.00 časova.