ŠABAC JE PRVAK SRBIJE: U dramatičnom finalu punom tenzije i nereda domaćin srušio Zvezde i ispisao istoriju!

finale

Vaterpolisti Šapca novi su šampioni Srbije, pošto su sa 2:1 u seriji savladali Crvenu zvezdu.

U odlučujućem meču u Šapcu, domaći vaterpolisti uspeli su da posle drame i velike borbe dođu do istorijski titule – 10:9 (1:1, 4:3, 4:2, 1:3)

Meč je, između ostalog, obeležila i tuča na tribini u drugoj četvrtini, zbog koje je duel bio prekinut više od petnaest minuta.

Heroj pobede bio je Rogač, koji je na petnaest sekundi do kraja postigao odlučujući gol za veliko slavlje na tribinama.