NIŠTA OD IZNENAĐENJA: Srbija počela sjajno, ali se onda desio veliki preokret!

liga nacije

Srbija je posle dve nedelje osma sa tri pobede, dok je Italija treća sa pet trijumfa.

Objavljeno: 23:03h

U trećem kolu druge nedelje Lige nacija za odbojkašice reprezentacija Srbije doživela je treći poraz u ovom ciklusu, pošto je bolja bila Italija u Koneljanu 3:1.

Ekipa Zorana Terzića došla je u Koneljano u kombinovanom sastavu, ali i pored toga odigrala odličan meč protiv favorizovanog domaćina u kompletnom sastavu. Dobile su Srpkinje prvi set 27:25, ali odluka o pobedniku činilo se da je pala u drugom, kada su Italijanke sjajnim servisima Sorokaite preokrenule sa 15:11, na 17:15 i tako trasirale put ka izjednačenju u setovima. U preostala dva seta odlična borba Srbije, ali Italijanke su imale jače nerve i došle do pobede.