OVO SMO MORALI DA DOBIJEMO: Srbija posle velike drame ispustila pobedu nad Hrvatima u Areni!
Rukometaši Srbije dočekuju Hrvatsku u Beogradskoj Areni, Foto: Starsport©

kvalifikacije za ep

Sva dešavanja sa meča mogli ste da pratite na našem lajv-blogu:

Objavljeno: 19:44h

Posle velike drame i neizvesne završnice rukometna reprezentacija Srbije remizirala je sa Hrvatskom u okviru 3. kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo - 25:25.

Ostaće veliki žal, Orlovi su minut pre kraja imali gol prednosti, ali je Duvnjak ugasio nade Srbiji pred više od 8 hiljada ljudi u Štark areni.

Nisu uspeli
Nisu uspelifoto: Starsport©

Srbija je propustila lepu priliku da napravi iznenađenje i značajno umanjila šanse da se plasira na šampionat Starog kontinenta.

Kockasti će uzvrati domaćinstvo za tri dana u areni "Krešimir Ćosić" u Zadru.

60′ - 25:25 - Duvnjak izjednačuje. Srbija ima 14 sekundi za pobedu. Kukić je promašio.

59' - 25:24 - Vodimooo! Ponovo sjajni Vana Ilić!

57' - 24:24 - Vanja Ilić iz nemoguće pozicije pogađa za izjednačenje. Velika drama je u toku. Navijači su na nogama!

54' - 22:22 - Posle duže pauze Srbija dolazi do gola iz igre.

52' - 20:21 - Hrvati ponovo vode, Duvnjak je izmislio gol.

48' - 20:20 - Mamić je sjajnim golom izjednačio

43' - 20:18 - Drugi gol Zelenovića, odlično Srbija igra u drugom poluvremenu!

38' - 18:16 - Odlično je Vorkapić ukrao loptu, istrčao kontru i nadmudrio Musića.

36′ - 17:15 - Prvi sedmerac za Srbiju. Kapiten Nemanja Ilić je precizan.

34' - 16:14 - Zelenović razornim udarcem je savaladao Musić i uvećava prednost Srbije.

31' - 14:13 - Krsmančić je odlično prošao i pogodio za prvo vođstvo Orlova!

POLUVREME: Srbija - Hrvatska 13:13 - Posle nešto lošijeg starta, Orlovi su se probudili i podigli nivo igre na viši nivo.Očekuje nas zanimljiv nastavak meča.

1 / 4 Foto: Starsport©

27' - 11:11 - Kukić ponovo pronalazi put do mreže - treći njegov gol na ovoj utakmici.

23' - 8:8 - Ivan Mošić uz malo sreće pogađa za izjednačenje.

20' - 7:8 - Pešić smanjuje prednost Hrvata.

16' - 4:6 - I drugo krilo se budi Nemanja Ilić pogađa.

13' - 3:5 - Odlično je je ušao sa krila Bogdan Radivojević, koji smanjuje prednost Hrvata.

8' - 1:2 - Lazar Kukić je postigao prvi gol za našu reprezentaciju.

5' - 0:2 - Prva tri minuta obeležile su dobre odbrane, Orlovi su pogodili tri stative, dok su Hrvati poveli preko Mamića.

18:00 - Utakmica je počela - na tribinama je nešto više od 7 hiljada ljudi.

17:55 - Ovako izgledaju tribine Beogradske arene.