Zvezda i dalje ne zna kako izgleda pobediti u Ligi šampiona!
Vaterpolisti Crvene zvezde i dalje ne znaju za pobedu, Foto: Printscreen/Youtube/Edoardo Osti

Novi poraz

Ovog puta je od srpskog tima bila bolja Steaua

Vaterpolisti Crvene zvezde izgubili su u 10. kolu Lige šampiona od Steaue sa 7:9 (3:6, 2:1, 1:2, 1:0).

Izabranici Aleksandra Filipovića skupo su platili loš početak utakmice u Beogradu, jer su već posle pet minuta gubili sa 1:4 usled pogodaka Fulee (dva), Kapocisa i Georgea.

Tankosić je u tim momentima jedini u ofanzivnom smislu parirao rivalima, ali su oni Marinićevim pogotkom otišli na nedostićnih 1:5 dva minuta pre kraja prve četvrtine.

Iako su Veljko Tankosić i Andrija Bitadze ublažili zaostatak, a u dva navrata (preko Bursaća i Tankosića) Zvezda prilazila na "-2" u drugoj četvrtini, snage za preokret nije bilo.

Crveno-beli su tako i dalje ostali bez pobede u elitnom takmičenju.