Mađarska više nije sila, Srbija je u polufinalu! Čeka nas EX-YU derbi! (FOTO)

evropsko prvenstvo, barselona

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz naš "lajv-blog".

Vaterpolo reprezentativci Srbije savladali su selekciju Mađarske rezultazom 8:4 u četvrtfinalu evropskog prvenstva.

Izabranici Dejana Savića su do polufinala došli sjajnom igrom i nijednog sekunda se nije postavljalo pitanje pobednika, ali očigledno je da Mađarska nije više što je ranije bila.

Srbija u polufinalu čeka boljeg iz meča Hrvatska-Crna Gora koji je na programu takođe u utorak.

Uskoro opširnije...

8:4 - Tačka na I. Srbija je u polufinalu!

7:4 - Stižu Mađari do još jednog gola, ostalo je još četiri minuta do kraja meča

7:3 - Vraća se naša reprezentacija na prednost koju održavaju tokom celog susreta

6:3 - Ponovo uspevaju naši susedi da pogode još jednom, još dva minuta do kraja treće deonice

6:2 - Jakšić postiže novi gol

5:2 - Bedo smanjuje na tri gola zaostatka

5:1 - Stižu Mađari do prvenca na ovom meču i sa ovim rezultatom se otišlo na poluvreme

5:0 - Pukla je petarda! Zaista velika prednost u četvrtfinalu Evropskog prvenstva

4:0 - Ovaj meč je vrlo verovatno završen već u ovoj četvrtini, Mađarska nema pravi odgovor na odličnu igru srpskog tima.

3:0 - Ubedljiva prednost u finišu prve deonice, sjajna igra naših "delfina". Jakšić je strelac

2:0 - Filip Filipović postiže golčinu

1:0 - Povela je reprezentacija Srbije ranim golom Prlainovića

17:00 - Počinje meč četvrtfinala