Još jedna pobeda i bićemo prvaci Evrope: Srbija je preko Grčke stigla do finala! (FOTO) (VIDEO)

ep u vaterpolu

Naši momci u polufinalu su bili bolji od selekcije Grčke rezultatom 13:7, a protivnik će im biti bolji iz duela Mađarska - Crna Gora. Finale je na programu u subotu od 18.15
Objavljeno: 22:33h
Srbija je u
finalu Evropskog prvenstva u vaterpolu. Izabranici Dejana Savića ostvarili su i šestu pobedu na ovom prvenstvu i tako obezbedili borbu za zlato.
Naši momci u polufinalu su bili bolji od selekcije Grčke rezultatom 13:7, a protivnik će im biti bolji iz duela Mađarska - Crna Gora. Finale je na programu u subotu od 17.45. Nakon nešto slabijeg početka, naročito defanzivno naši momci su zaigrali mnogo ozbiljnije i nakon 3:3 uspeli da prelome utakmicu. Svi vaterpolisti Srbije su obožavani, ali dame u Areni vrište samo kada čuju dva imena! (VIDEO)
Duško Pjetlović i Filip Filipović sa tri pogotka, dok su po dva postgli Dušan Mandić i Andrija Prlainović.
Lob koji je slomio Grke: Mandić kao nekada Vujasinović! (VIDEO)
TOK UTAKMICE: IV ČETVRTINA 7. minut - Filip Filpović stavlja tačku na ovu utakmicu!!! 5. minut - 4. minut -
III ČETVRTINA 8. minut - 7. minut - Bilo je vreme i da se Andrija Prlainović upiše u strelce. Postigao je dva gola zaredom za 9:4.
Posted by Espreso Sport on Wednesday, January 20, 2016
3. minut -
II ČETVRTINA 8. minut - 5. minut - Dugo se čekalo na novi pogodak neke od dveju ekipa, a konačno je to uradila reprezentacija Srbije i ponovo je strelac Dušan Mandić. Konačno imamo plus dva.
I ČETVRTINA
8. minut - Na šest sekundi do kraja, Dušan Mandić donosi novu prednost našem timu. 6. minut - Duško Pjetlović postiže drugi pogodak zaredom i ponovo tas prebacuje na našu stranu - 3:2, ali isti scenario i sa druge strane. Novi gol Evgenos Junasa za 3:3