NIJE DOBRO! Srpski odbojkaši poraženi u Čikagu!

AMERI PREJAKI

Bio je to drugi uzastopni poraz naših odbojkaša, posle onog od Francuske

Odbojkaši Srbije pretrpeli su poraz na startu četvrtog vikenda Lige nacija, pošto su bolji od njih u Čikagu bili igrači Sjedinjenih Američkih Država, koji su slavili sa 3:0 (25:22, 25:16, 25:14) posle 81 minuta igre.

Izabranici Nikole Grbića su ozbiljan otpor domaćinu pružili jedino u prvom setu. Vodila se izjednačena borba do završnice, kada su SAD uspele da se odvoje i set dobiju sa 25:22.

Bio je to drugi uzastopni poraz naših odbojkaša, posle onog od Francuske, nakon kog su se udaljili od cilja i plasmana na završni turnir Lige nacija.

U redovima naše selekcije najbolji su bili Uroš Kovačević sa sedam i Marko Ivović sa šest poena. Kod Amerikanaca istakli su se Metju Anderson i Aron Rasel sa po 13 poena.

Naredni meč Srbija igra već ove subote (21 sat) protiv Irana, dok je poslednji meč četvrtog vikenda Lige nacija na programu u nedelju od 19 sati protiv Poljske.

BONUS VIDEO MITROGOL RAZBIJA KOSTARIKU: Navijači uvereni u ubedljiv trijumf na startu Mundijala