Ništa od Rija: Srbija eliminisana u poslednjoj sekundi sa Evropskog prvenstva! (FOTO)

EP U RUKOMETU

Rukometaši Srbije odigrali su nerešeno sa Makedonijom i time ispali posle grupne faze takmičenja u Poljskoj. Konačan rezultat bio je 27:27
Objavljeno: 20:09h
Za rukometnu reprezentaciju Srbije takmičenje na prvenstvu Evrope je gotovo! "Orlovi" su u poslednjem meču grupe A
Makedonijom Time je i izgubljena svaka šansa da se naša selekcija nađe u Riju ovog leta.
Stanić odbranama sedmeraca do ludila doveo rekordera Svetskih i Evropskih prvenstava! (VIDEO) Od samog starta meča, izabranici Dejana Perića bili su izjednačeni sa Makedoncima Đukić je doneo "+1" i svi su mislili da je to to protivnik je imao šansu da postavi konačan, nerešen rezultat
uspeo
Češke sudije Horaček i Novotni na momente bile su naklonjene Makedoniji, su Srbiji, što je nekim delom i doprinelo završnom
rezultatu je bila prisutna na utakmici, Darko Stanić je stativama bio na visini zadatka, branio na neverovatne načine Dejana Perića naprave veliko
Ovako izgleda konačan poredak
Printscreen/Flashscore.com
Srbija: Šešum 7-7, Nikčević 5-8, Đukić 1-3, Nenadić 7-10, Rnić 2-3, Zelenović 3-6, Marsenić 2-2.
Makedonija Manaskov 10-14, Stoilov 4-5, Lazarov 4-10, Mirkulovski 3-4, Mojsovski 1-1, Pribak 0-3, Gerogievski 5-8. Sva dešavanja pre, za vreme, i posle meča mogli ste da pratite uz Espreso.co.rs! KRAJ, SRBIJA JE ELIMINISANA SA ŠAMPIONATA EVROPE! 27:27 - Manaskov nas je zavio u crno! Poslednjih pet sekundi meča, Makedonija je imala loptu i uspela da za tako kratak period uzvrati, postavi konačnih 27:27 i sa samo jednim bodom ode dalje. 26:26 - Stanić je imao još jednu bravuru, lopta se odbila na šest metara od gola Još 30 sekundi za naše da naprave podvig. Marsenić je na minut do kraja dobio isključenje, a Makedonci rezultat i tako odu dalje.
Printscreen/RTS
26:25 - Još dva minuta do kraja, neizvesnost u završnici. 24:24 Bravo Žarko! Šešum je došao do petog pogotka na utakmici Marsenić možda Mirkulovski 22:22 - Sjajno je asistirao Nenadić Nikčeviću koji je u padu uspeo da savlada Manaskov Zelenović
20:20 - U najgorem mogućem momentu dobili smo četvrto Zelenović Sudije su malo bolećive prema našem protivniku, te nam ne sude neke uglavnom bivamo sankcionisani sa prekršajem u završnice, igra se još 15 minuta. 19:19 - Nemaju rešenje makedonski igrači za Petra Nenadića Manaskov osmog
18:18 - I dalje se igra gol za gol, Stoilov je ovog puta savladao Nenadić zabeležio svoj peti uspešan šut. 17:17 - To nam treba. Petar Nenadić koristi mali prostor da proturi loptu Manaskov sa druge strane postiže
16:16 - Stanić je potpuno neverovatan jer na ovom meču beleži fantastične Makedonce. Ipak u trećem napadu je savladan, ali to ne umanjuje 15:15 - Nikčević je treći put na meču poentirao sa krila, sada je na 50% Pribak je imao "1 na 1" sa ponovo sjajno reagovao. 14:15 - Šešum je četvrtim pogotkom iz isto toliko pokušaja KRAJ PRVOG POLUVREMENA
13:13 - U poslednjoj sekundi prvog poluvremena, posle sjajne akcije Srbije, što je donelo sedmerac za nas, 12:12 - Prvi sedmerac za našu reprezentaciju na meču promašio je Ivan Nikčević Marsenić je smanjio na gol zaostatka, a Lazarov pogodak 10:11 - Četvrti sedmerac za našeg protivnika, sudije su malo prestrogo kaznile Manaskov i posle tog šuta u narednom napadu za kratko vreme timu
10:9 - Treći sedmerac Makedonci su uspeli da iskoriste, dok je Petar Nenadić našoj selekciji. 9:8 - Zelenović je posle "praznog hoda" od par minuta pogodio gol Makedonije, a onda sam pred golom pogodio prečku Stanić je drugi put na susretu Kirilu Lazarovu. 7:7 - Jeftino je primio naš golman Stanić poslednji pogodak Makedonaca
7:5- Šešum je bez problema pogodio mrežu, a onda i Rnić Ivan Nikčević. Beljanski je dobio isključenje. 4:3 - Kapiten Nikčević je izjednačio sjajnim prodorom Sa dva igrača više protivnik nije iskoristio napad. Ipak je Lazarov bio precizan na kraju šestog minuta. 2:3 - Srbija je povela preko Šešuma, Manaskov i Lazarov Momir Rnić izjednačio na +1. Meč je počeo! 18:10 - Kladionice su naklonjene
18:00 - Ovo su pored našeg duela