PARTIZAN RAZBIO ZVEZDU: Crno-beli rukometaši i dalje u igri za titulu!

K'O od šale

Crno-beli su čitav posao uradili u prvom poluvremenu, jer su tada već stigli do dvocifrene prednosti

Rukometaši Partizana su lagano došli do još jedne pobede u još jednom večitom derbiju u sezoni i zadržali šanse za plasman u SEHA ligu, ali i osvajanje šampionske titule - 36:30 (20:11).

Crno-beli su čitav posao uradili u prvom poluvremenu, jer su tada već stigli do dvocifrene prednosti (20:10). Ipak, crveno-beli su izbegli rezultatsku katastrofu, spuštajući prednost najvećeg rivala u nekoliko navrata i na pet golova zaostatka, ali nisu uspeli da ugroze njegovo sigurno slavlje.

Crno-beli su ovim slavljem stigli nasamo dva boda minusa u odnosu na vodeću ekipu Vojvodine, odnosno bod zaostatka u odnosu na drugoplasirani Železničar.

Do kraja plej-ofa ostala su još dva kola, a u sledećem se sastaju upravo Železničar i Vojvodina. Partizan u poslednjem kolu prvenstva gostuje Vojvodini, u utakmici koja bi možda mogla da odlučuje i o šampionskoj tituli.

BONUS VIDEO: Joga Bonito urednika fotografije Espresa