Odličan prvi set, a onda buđenje Poljaka: Srbija nije imala snage za prvaka sveta! (FOTO)

IZNENAĐENJE JE BILO BLIZU

"Orlovi" su dobili prvi set na iznenađenje svih, ali je nakon toga falilo malo smirenosti i sreće, dok neke ključne šanse nisu iskorišćene, pa je Poljska zasluženo slavila sa 3:1 u setovima
Objavljeno: 22:58h
Odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je na startu kvalifikacionog turnira za odlazak na
Olimpijske igre od aktuelnog svetskog prvaka Poljske sa 3:1 Sigurna igra naše selekcije u prvom setu donela je pozitivan i vodeći rezultat
rutinski dobili drugi sa sedam poena razlike, dok naši momci na nalet raspoloženog Bartoša Kureka i saigrača.
Beta/Branislav Božić
Treći set je bio prava drama do samog kraja, jer se igralo poen za poen
jako blizu osvajanja i drugog seta, ali je u tim momentima možda pa su i tu deonicu Poljaci dobili, jedva, sa dva poena Poslednji je bio i odlučujući, a Srbija ga je izgubila sa 25:21, dok je opšti parirali najboljem timu planete na odličan način.
Ipak, ne treba klonuti duhom jer je sutra odlučujući meč Belgiju sa 3:0 u setovima.