TO BI BILO TO! Kraj za naše rukometašice, Crna Gora u četvrtfinalu! (FOTO) (VIDEO)

SP ZA RUKOMETAŠICE

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš lajv-blog.

Objavljeno: 18:56h

Rukometašice Srbije poražene su od Crne Gore rezultatom 31:29 u osmini finala Svetskog prvenstva!

UMALO DA SE POBIJU! Svađa između igrača Partizana, Tavamba morao da smiruje situaciju! (VIDEO)

ZA GINISA! Promašaj milenijuma, gol je bio prazan, ali nekad ni to nije dovoljno! (VIDEO)

Posle ovog poraza naše rukometašice se vraćaju kući, i za njih je ovo prvenstvo završeno. Srbija je plasman u osminu finala izborila kao najbolja u grupi D sa tri pobede i dva remija i ukupno osam osvojenih bodova.

Srbija je plasman u osminu finala izborila kao najbolja u grupi D sa tri pobede i dva remija i ukupno osam osvojenih bodova.

60' - KRAJ MEČA! Srbija-Crna Gora 29:31! Naše dame završavaju takmičenje u osmini finala!

55' - 29:26 - Crna Gora je veoma blizu plasmana u 1/4 finala! Srpkinje nemaju snage za preokret!

50' - 24:27 - Poslednji trzaj Srbije, naše devojke su prišle na "minus tri".

40' - 17:22 Srbija je postigla osam golova u drugom poluvremenu, ali je isto toliko i primila.

35' - 14:19 Radojević i Radičević postižu po gol na obe strane. Gol za gol u prvim napadima na obe strane... Delovalo je da će Srbija uhvatiti priključak, ali je odbrana, pogotovo sa igračicom manje, lako popuštala i vrlo brzo je CG imala "plus šest".

POLUVREME: 9:14! Crna Gora ima lepu prednost posle prvih 30 minuta igre!

25' - Sanja Radosavljević postiže gol za 7:12!

20' - 5:10 - Punih 12 minuta Srbija je bila bez gola. Sanja Radosavljević je pogodila sa levog krila i prekinula crnu seriju. Polukontru Radojević pretvara u još jedan pogodak za Srbiju. "Orlice" moraju da nađu način da zaustave Bulatović, pogađa i sa deset metara. A, onda još jednom, uz dosta sreće, od bloka.

12' - 3:5 -Bulatović pogađa posle nekoliko promašaja naših devojaka. Ne valja što se Kragujevčanka u dresu Crne Gore raspucala. Raičević donosi dva gola prednosti rivalu. Ljubomir Obradović reaguje tajm-autom.

6' Katarina Krpež je "on fire"! Dva gola ove dame, vodimo sa 3:2!

17:30 - Meč je počeo!