Fetel osvojio Brazil! (FOTO)

trijumf nemca

Hamilton tek četvrti!

Vozač Ferarija Sebastijan Fetel pobedio je u trci Formule 1 za Veliku nagradu Brazila.

Fetel je ostvario 47. pobedu u karijeri, petu u sezoni, a prvu posle trke u Mađarskoj u avgustu. On je trku na stazi Interlagos završio za sat, 31 minut, 26, 260 sekundi. To je treća pobeda Fetela u Brazilu.

Drugo mesto zauzeo je vozač Mercedesa Valteri Botas, a treći je bio Kimi Raikonen iz Ferarija.

KAO MARADONA! MAGIJA! Pionir Partizana predriblao pet igrača Zvezde, a potom bocnuo golmana! (VIDEO)

Četvrto mesto zauzeo je svetski prvak Luis Hamilton iz Mercedesa, koji je trku počeo iz boksa.

Bodove su još osvojili vozači Red Bula Maks Verstapen i Danijel Rikardo, Felipe Masa iz Vilijamsa, vozač Meklarena Fernado Alonso, Serhio Peres iz Fors Indije i Niko Hulkenberg iz ekipe Has.

Poslednja trka u šampionatu vozi se 26. novembra za Veliku nagradu Abu Dabija.

BONUS VIDEO: Novica Veličković posle poraza Partizana u derbiju od Zvezde