Ne, Bože! Najtragičniji kraj najveće karijere u atletici! I nebo plače zbog Bolta! (FOTO)

katastrofa!!!

Publika u Londonu ostala je bez teksta posle finalne trke štafeta 4 x 100 metara

Da li je moralo da se završi ovako?

Kalispera, braćo, jer THIS IS SRBIJA! Strašna Srbija! (FOTO) (VIDEO)

Mnogo se očekivalo od Juseina Bolta na Svetskom prvenstvu u Londonu, ali je on posle trećeg mesta u trci na 100 metara ostao bez medalje u štafeti 4 x 100 metara.

Krivica za to što su Jamajčani ostali bez medalje je ponajviše Boltova jer je on zbog povrede posrnuo i nije uspeo da završi trku.

Na kraju je Velika Britanija osvojila zlato, Amerika srebro, dok su bronzanu medalju osvojili Japanci.

SRBIJA JE ZEMLJA KOŠARKE! Mlade košarkašice u finalu Evropskog prvenstva! (FOTO)

Tužan kraj karijere jednog od najvećih sportista u istoriji sporta.

BONUS VIDEO: Branko Lazić za Espreso direktno sa Kopaonika