BAŠ ŠTETA: Srpska atletičarka završila svoje učešće već na startu Svetskog prvenstva! (FOTO)

BIĆE BOLJE!

Srpska atletičarka je u kvalifikacijama zauzela 12. odnosno pretposlednje mesto

Objavljeno: 21:29h

Srpska atletičarka Amela Terzić nije uspela da se plasira u polufinale trke na 1.500 metara prvog dana Svetskog prvenstva u Londonu.

STRAH U HRVATSKOJ: Delije stižu sa Olimpijakosom! (FOTO) (VIDEO)

Terzićeva je u kvalifikacijama istrčala ovu deonicu za četiri minuta, osam sekundi i 55 stotinki, čime je zauzela tek 12., odnosno pretposlednje mesto.

U njenoj kvalifikacionoj grupi pobedila Genzebe Dibaba, prvakinja sveta i aktuelna rekorderka u ovoj discpilini.

Učestvovale su tri kvalifikacione grupe, a Amela je učestvovala u prvoj. Ovako, naša atletičarka već prvog dana završava učešće na prvenstvu sveta.

NEJMAR STAVIO OREOL: PSŽ predstavio Brazilac koji je odmah objasnio da nije došao zbog para! (VIDEO)

BONUS VIDEO: Vladimir Lučić za Espreso sa priprema košarkaške reprezentacije Srbije