KO ČEKA, TAJ DOČEKA! Barakude konačno podavile Delfine! Ništa od odbrane svetske titule za Srbiju! Za bronzu sa Grčkom!

SVETSKO PRVENSTVO

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog.

Objavljeno: 23:41h

Hrvatska je pobedila Srbiju u polufinalu Svetskog prvenstva u Budimpešti, rezultatom 12:11.

Posle jedne od najneizvesnije utakmice u istoriji vaterpola, Hrvatska je posle sedam godina uspela da konačno pobedi Srbiju.

Zvezda odavno nije igrala bolji fudbal! Afrička veza obezbedila miran san pred put u Češku! (FOTO) (VIDEO)

Drama kroz većinu veča i rezultatska klackalica, na kraju je pripala ekipi Hrvatske koji su bili prisebniji u finišu meča i stigli do ogromne pobede!

U finalu 29. jula reprezentacija Hrvatske sastaće se sa ekipom Mađarske koja je pobedila selekciju Grčke 7:5, dok će naši vaterpolisti u meču za bronzu odmeriti snage sa "helenima".

Najefikasniji igrač meča bio je Andrija Prlainović sa pet golova, dok je kod Hrvata najuspešniji bio Sukno sa tri postignuta gola.

Zvezda je pobedila Spartu, ali to nije jedina stvar koja ove divne večeri raduje Delije! (FOTO)

Počela je treća četvrtina

5:5 - U zadnjim sekundama prvog poluvremena Hrvatska postiže gol!

5:4 - Pijetlović pogađa za novo vođstvo

4:4 - Drugi gol Sandra Sukna

4:3 - Het trik Prlainovića!

3:3 - Izjednačenje!

3:2 - Hrvati uspevaju da smanje prednost!

3:1 - STEFAN MITROVIĆ!!! Imali su naši igrače više, i iskoristili ih!

2:1 - Drugi pogodak Andrije Prlainovića!!! Bravo, na samom početku druge četvrtine!

KRAJ PRVE ČETVRTINE! Naša odbrana je bila SAVRŠENA! Kada su drugi zakazivali, Mitrović je branio ludo! Sukno je uspeo da probije bedem, ali uz dosta sreće!

1:1 - Sandro Sukno je postigao gol u poslednjoj sekundi prve četvrtine!

1:0 - Andrija Prlainović za prednost Srbije!!!

0:0 - Meč je počeo, prvi napad ima Srbija! Ni jedni ni drugi nisu iskoristili prve šuteve na utakmici. Naši su se već dva puta u prvih pet minuta odbranili od igrača više, jednom i od dva igrača više!