Na Olimpijskim igrama su se prevrnuli, a sada su došli do srebrne medalje na Svetskom kupu!

BRAVO

Srpski veslački dvojac bez kormilara Miloš Vasić i Nenad Beđik osvojio je danas srebrnu medalju na Svetskom kupu u Beogradu.

Vasić i Beđik su u finalnoj trci ostvarili vreme 7:02,77, iza pobedničke posade Velike Britanije (Jakob Douson i Metju Rositer), koji su u cilj stigli u vremenu 7:00, 25. Treće mesto osvojili su Česi Jakub Podražil i Lukas Helešić (7:05, 57).

Kasnije u finalu skifa priliku da osvoji medalju imaće i srpski reprezentativac Marko Marjanović.

Na prvom ovogodišnjem Svetskom kupu na Adi Ciganliji učestvuju veslači i veslačice iz 26 zemalja.

Inače, da podsetimo, ova dva veslača su se u istom dublu prevrnula u Rio de Žaneiru na Olimpijskim igrama, ali su se sada dobrano iskupili na tome...

BONUS VIDEO: Delije pevaju Đurđevdan na krovu