ODBOJKAŠICE PREŽIVELE TRILER U POLUFINALU: Holanđanke se nisu predavale, ali je Srbija SILA! Sa Turskom za zlato!

BORBA ZA FINALE

Objavljeno: 23:42h
Završeno
22:35h

Odbojkašice Srbije plasirale su se u finale Evropskog prvenstva nakon pobede protiv reprezentacije Holandije rezultatom 3:1 ( 25:21, 15:25 , 25:22, 25:22).

Odlično je Srbija otvorila prvi set i nije dozvolila Holanđankama da zaprete, ali do pada dolazi u drugom kada su dopustile protivniku da na startu povede sa 4:0 i do kraja seta nisu uspele da ih sustignu.

Treći set su ponovo bolje otvorile rivalke i vodile skoro do same završnice kada su naše devojke napravile preokret i uspele da ga privedu u našu korist.

U četvrtom setu je ponovo viđena drama. Smenjivala se prednost na obe strane, a u samoj završnici su Srpkinje bile mirnije i preko sjajne Tijane Bošković došle do pobede i plasmana u finale.

Odbojkašice će u finalu igrati protiv Turske koja je danas savladala Italiju rezultatom 3:2 i koju predvodi bivši selektor Srbije Danijele Santareli!

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije
22:35h

Kraj! Srbija je u finalu!

22:33h

24:21 - Srbija ima meč loptu!

22:31h

22:20 - Tijana Bošković sa 25 poena vodi Srbiju ka pobedi!

22:29h

20:19 - Vodi Srbija nakon greške Holanđanki!

22:27h

18:18 - Tijana Bošković!

22:25h

16:16 - Novo izjednačenje Srbije!

22:22h

12:14 - Vezala je Holandija tri poena, ali je Bianka Buša blokom prekinula seriju!