Tuča igrača, crveni kartoni i golovi sa centra! TOTALNA LUDNICA na Večitom derbiju u rukometu!

kakav meč

Neverovatnu utakmicu su odigrali veliki rivali
Objavljeno: 21:50h

Rukometaši Crvene zvezde su se plasirali u polufinale Kupa Srbije, pošto su u revanš meču bili bolji od Partizana i slavili sa 30:27 (prvi meč je završen 26:26).

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Crveno-beli su na startu poveli, tada je njihovo iskustvo uvek dolazilo do izražaja dok je protivnik sve vreme pokušavao da stigne rivala.

Partizan je igrao za nijansu grublje, pa je samo u prvih 30 minuta imao četiri isključenja što je protivnik znao da iskoristi i zahvaljujući brzom centru dođe do vođstva.

Kako je Denver na Nurkićevom primeru naučio zbog čega reč INAT ne postoji u engleskom jeziku? (FOTO) (VIDEO)

Dobro je Partizan otvorio drugi deo utakmice i već u 36. minutu golom Jokića došao do prvog vođstva na meču, tada je na semaforu stajalo 15:16.

Usledila je brza serija Crvene zvezde koju su zahvaljujući Aleksandru Babiću i Vojislavu Ljubojeviću napravili seriju od 3:0 i preokrenuli na 18:16. Uvukla se tada nervoza u oba tima, igralo se žestoko da bi pravi okršaj usledio u 46. minutu kod rezultata 22:21.