SRBIJA POKAZALA ZUBE PRVAKU EVROPE! "Orlovi" vodili na poluvremenu i promašili šut za remi protiv Švedske
Selektor Toni Đerona i rukometaši Srbije, Foto: Starsport©

PRIPREME ZA SP

Izabranici Tonija Đerone odigraće protiv istog protivnika još jedan prijateljski meč, u ponedeljak od 18.10

Rukometna reprezentacija Srbije poražena je od aktuelnog prvaka Evrope i jednog od dva domaćina Svetskog prvenstva Švedske - 35:34.

Izabranici Tonija Đerone vodili su na poluvremenu 19:17, ali u drugom poluvremenu napad nije bio toliko dobar kao u početnih pola sata.

Toni Đerona
Toni Đeronafoto: Starsport©

Kapiten Nemanja Ilić i saigrači dali su 15 pogodaka u nastavku, a nisu iskoristili poslednji napad za izjednačenje.

Najefikasniji kod pobednika bili su Lukas Pelas i Vane Hampus sa sedam golova, dok su u našem sastavu tri igrača imala po pet pogodaka.