NAVIJAČKA BITKA NA PRAVI NAČIN: Interovi navijači okačili fascinantnu koreografiju, Rosoneri ih zasenili odgovorom!
Koreografija navijača Intera, koja je izazvala odgovor Milanovih tifoza, Foto: EPA/Mateo Bazzi

KAPA DOLE

Derbi dela Madonina ponovo nas je oduševio kada su tifozi u pitanju

Derbi između Intera i Milana, poznat kao Derbi dela Madonina, poznat je fantastičnoj atmosferi, ali i po tome što navijači oba kluba zajedno idu na meč, bez ikakvih incidenata.

Zato, njihova bitka počinje na tribinama, ali u verbalno/umetničkom smislu. Kada su koreografije i šetalice u pitanju, retko ko im je ravan.

Ni ovoga puta se tifozi oba kluba, kako domaćina, tako ni gosta, nisu obrukali, pa su nas opet oduševili onim što su prikazali.

Prvo su se "oglasili" Nerazuri, okačivši zmiju otrovnica oko koje su crno-plavi simboli....

A, onda su i Milanovi najvatreniji navijači "rekli" svoje. Oni su doslovno odgovorili magičnim mozaikom, gde se vide ruke koje kidaju istu tu zmiju..

Pogledajte i foto galeriju, kako biste upotpunili sliku.

1 / 2 Foto: EPA/Mateo Bazzi

Na poluvremenu utakmice rezultat je bio 0:0, a nije se menjao ni u prvih 15 minuta drugog.