DŽABA TRI GOLA KAD IMAŠ GLUPE NAVIJAČE! Huligani prekinuli dobijen meč francuskog velikana!

haos

Ono kad ne razmišljaš uopšte...

Monpelje je igrao na svom terenu protiv Nima u okviru osmog kola Lige 1 Francuske, a slavili su rezultatom 3:0.

Golove su postigli Ojongoa u 28, Delor u 10. minutu nadoknade prvog poluvermena, pošto je viđena jedna nemila scena kada je pukla ograda ispred navijača domaćih.

Konačan rezultat postavio je Laborde golom u 78. minutu utakmice i tako stavio tačku na i kada se radi o pobedniku meča.

Petar Škuletić je u ovoj utakmici zabeležio samo nekoliko trenutaka igre, pošto je u igru ušao u 91. minutu, kada je zamenio Molea.

Ipak, ova utakmica će ostati u senci upada navijača Monpeljea, zbog kojih ovaj klub očekuje žestoka kazna, a ne bi bilo čudno ako bi usledelo i oduzimanje bodova.