NAVIJAČ SNIMLJEN DOK VRŠI NUŽDU NA STADIONU! Varvari izbačeni sa derbija za titulu, haos u Crnoj Gori (VIDEO)
Varvari Podgorica, Foto: FK Budućnost

ŠOK SCENA

Susret na DG areni obeležili su veliki incidenti tokom prvog poluvremena, od strane pristalica gostiju

Fudbaleri Dečića i Budućnosti remizirali su 1:1 u 29. kolu crnogorske lige u najvećoj utakmici aktuelne sezone zbog borbe za titulu.

Susret na DG areni obeležili su veliki incidenti tokom prvog poluvremena, od strane Varvara, navijača gostiju.

Nekoliko puta su ubacivali baklje i predmete na teren koji se nalazi tik uz tribine, a dva puta su zamalo pogodili igrače.

Čak je petarda pukla pored dva fudbalera, među kojima je i Adnan Orahovac, štoper najvećeg crnogorskog kluba.

Delegat je prekiduo meč i naredio da se isprazni tribina sa Varvarima, a Petar Grbić, kapiten plavo-belih se žustro žalio.

Navijači Budućnosti napustili su stadion posle pola sata i razgovora sa svojim igračima i susret je nastavljen i završen posle tri sata.

Kamera je uhvatila jedan detalj koji je šokirao, ali i nasmejao mnoge, a na istom se vidi jedan od pristalica Varvara kako vrši nuždu u samom uglu.

Bojan Matić, nekadašnji napadač Partizana i Vojvodine dao je gol u 10. minutu, a prelepim pogotkom u 64. minutu izjednačio je Đorđe Despotović.

Bivši špic Crvene zvezde i njegovi saigrači sada i dalje imaju tri boda manje od lidera iz mesta Tuzi.