Da li vas ovo bar malo podseća na Đenovu? Albanci napravili haos u Italiji, utakmica prekinuta! (FOTO) (VIDEO)

SRAMOTA!

Novi huliganski ispad naših južnih suseda. Da li će ovo biti sankcionisano, kao što je Srbija bila sankcionisana onomad?
Objavljeno: 22:19h

Navijači Albanije su protiv Italije u Palermu napravili pravu dimnu zavesu, bacali su petarde, baklje, čak je bilo i veoma jakih eksplozija na stadionu, pa

je sudija meča bio primoran da izvede igrače sa terena.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Dim je bio svuda, bačeno je dosta dimnih bombi, pa je drugo poluvreme kasnilo 12 minuta.

Italija i Albanija su se sastale u okviru grupe G kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Rusiji, a Italija je pre prekida vodila sa 1:0 golom De Rosija iz penala.

Podsetimo se kako je to izgledalo kada su naši huligani pravili probleme, zbog čega je naša reprezentacija surovo kažnjena? Da li će UEFA i FIFA imati jednake kriterijume u ova dva slučaja?

BONUS VIDEO: Delije pevaju sa Gejt 7 posle meča, a ostali navijači zvižde