CSKA samleo i bez dva najbolja igrača u Evropi! Luka Dončić je nova zvezda evropske košarke! (FOTO) (VIDEO)

evroliga 11. kolo

Objavljeno: 23:08h

Nema Nando De Koloa, nema Miloša Teodosića, ali to ekipi CSKA ne predstavlja nikakav problem!

Aktuelni šampion Evrope ostvario je novu pobedu u Evroligi, pošto je u Milanu savladao Olimpiju rezultatom 79:64!

Treći vezani poraz crveno-belih u Evroligi! U sportu je sve moguće, osim da Zvezda pobedi Žocov Fener! (FOTO) (VIDEO)

Italijanska ekipa odigrala je dobro prvo poluvreme, imala prednost, ali je u nastavku CSKA zaigrao fenomenalno, dobio treću četvrtinu rezultatom 30:16 i prelomio utakmicu.

Armani izveo jednu od najboljih akcija sezone u Evroligi, a asistent je Miroslav Raduljica! (VIDEO)

Najzaslužniji za pobedu ruske ekipe bili su Eron Džekson i Dmitri Kulagin sa 14 poena.

U domaćem timu najefikasniji je bio Miroslav Raduljica sa 11 poena, dok se MIlan Mačvan nije upisao u listu strelaca.

Što se tiče utakmice Real Madrid - Žalgiris, Kraljevski klub je slavio, i to zahvaljujući magičnom Luki Dončiću, koji je u poslednjih minut postigao dve trojke...

Iako nije igrao Serhio Ljulj, mladi slovenački reprezentativac bio je dovoljan svom timu za novi trijumf.Dončić je ubacio 17 poena, uz po četiri skoka i asistencije.