PLEJ-OF JE SVE DALJI: Bivši as Crvene zvezde naneo veoma težak poraz Duletovom Limožu! (VIDEO)

LNB liga, 11. kolo!

Veoma loša partija srpskog internacionalca u redovima ekipe nekadašnjeg trenera Partizana

Izabranici Duška Vujoševića poraženi su od aktuelnog prvaka Francuske Asvela u 11. kolu LNB lige rezultatom 72:69, posle velike drame!

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Ekipa koja je u vlasništvu zvezde San Antonija i bivšeg reprezentativca Francuske Tonija Parkera izjednačila je poenima Nikole Dragovića na 2 minuta i 15 sekundi do kraja susreta, a Demarkus Nelson, bivši igrač Crvene zvezde, je doneo prednost i preokret domaćoj ekipi samo pola minuta kasnije!

KATASTROFA U FRANCUSKOJ: Navijači pogodili golmana dinamitom i zavili svoj tim u crno! (VIDEO)