OD ZVEZDA DO TRNJA: Potop Srbije na EP, Orlovi bez medalje! (FOTO) (VIDEO)

očerupaše nas petlovi

Iako od svih proglašavana za najbolju ekipu na prvenstvu, naša reprezentacija neobjašnjivo je pala u poslednje dve utakmice. U borbi za treće mesto poraz od Francuske 68:81
Objavljeno: 16:51h
Deja vu ono što se desilo s reprezentacijom Srbije na Evropskom prvenstvu u košarci,
na impozantnom fudbalskom stadionu prilagođenom košarci. Ista sudbina zadesila nas je pre pet godina u SP u Turskoj
81:68 (16:16, 21:16, 21:12, 23:24)
Medalja je medalja, a Srbija je već dve bacila u vetar za kratko vreme
ĐORĐEVIĆ: Mnogo je razloga što nismo uzeli medalju! pogrešno tempirao formu sve toliko zavisilo od Teodosića Bjelica ostao bez daha
gde je zatajila pomoć s klupe generaciju pobedničkog mentaliteta SRBIJU ČEKA PAKAO: Evo kakav rat će naši košarkaši voditi za plasman na OI! problem je više za Đorđevića i njegov stručni štab
DA PODSETI ŠTA ZNA: Raduljica okrenuo Gobera, pa slomio obruč! (VIDEO)
Utakmica je odlučena sredinom treće četvrtine kada je Francuska posle serije 9:0 otišla na 14 poena prednosti, a naš tim nije uspeo da smogne snage da se do kraja meča vrati u utakmicu. Pogađajte koliko je puta Srbija protiv Francuske šutnula za tri, a koliko za dva poena? (FOTO)
Najzaslužniji za pobedu domaćeg tima bio je Nando De Kolo s 20 poena, dok je u srpskom najbolji bio Bogdan Bogdanović s 14. TEOVA I RADULJINA NOĆNA MORA: Ovako se Gober poigravao sa Srbijom! (VIDEO)
TOK MEČA Kraj utakmice. Francuska je pobedila rezultatom 81:68. 36. minut - Čini se da je sve rešenu u Lilu. Francuzi vode rezultatom 72:59. 33. minut - 31. minut - 29. minut -
26. minut -
24. minut - 21. minut -
20. minut -
19. minut - 16. minut -
14. minut - 12. minut - Bogdanović je u seriji.