STRAŠAN MEČ: Miljenik Delija srušio Partizan u grotlu Hale sportova! (FOTO) (VIDEO)

aba liga, 7. kolo

Sva dešavanja pre, za vreme i posle utakmice mogli ste da pratite uz naš "lajv blog"
Objavljeno: 23:07h

Košarkaši Partizana doživeli su prvi poraz u ovoj sezoni ABA lige, pošto su u prepunoj "Hali sportova" poraženi od Budućnosti sa 64:61 (11:18, 26:12, 9:15, 15:19)

DELIRIJUM NA NOVOM BEOGRADU: Grobari u specijalnoj atmosferi pozdravili svoje košarkaše! (VIDEO)

"Mršavo" su krenuli crno-beli, sa dosta promašaja iz igre, pred oko 5000 gledalaca koji su konstantno bodrili Džikićeve izabranike.

CIBOSI UGAZILI PANTERE: FMP u poslednjih 10 minuta izbegao tešku bruku u Zagrebu! (FOTO) (VIDEO)

Delovali su nesigurno, dok je Budućnost dobro započela, ali i ona stala negde u finišu uvodne deonice.

Međutim, sve ono najlepše od Partizanove igre dogodilo se u drugih 10 minuta. Ogromna serija od 20:2 uz huk sa tribina nosila je domaćina do potpunog preokreta.

Po povratku sa pauze opet je, čak i lošije nego na startu, Partizan odigrao, dozvolivši Podgoričanima mnogo lakih poena, a sam je ubacio svega devet.

U poslednjoj četvrtini prava drama. Rezultat je "vagao" sa jedne na drugu stranu, da bi u poslednja dva napada tim iz Beograda propustio šansu.

Najpre je pri 61:62, Vanja Marinković bez nekog posebnog razloga šutnuo trojku na 10 sekundi do kraja, iako je Partizan imao zadnji napad.

Posle toga, Markus Vilijams je fauliran, a rešavanjem oba slobodna bacanja, nije ostalo dovoljno vremena da se napravi veliki preokret.

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati "lajv blog".