Crveno-beli bez šanse u Atini: Svemirski Kuzmić nedovoljan za trijumf! (FOTO) (VIDEO)

EVROLIGA, 4. KOLO

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča možete pratiti uz naš dobro poznati "lajv blog"
Objavljeno: 22:52h

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su u četvrtom kolu Evrolige od Panatinaikosa rezultatom 70:59 (23:14, 23:11, 15:16, 9:18), pa tako imaju isti broj pobeda i poraza (2-2).

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Jako je bilo teško posle dva dana i onog trijumfa nad Barselonom da se spreme za grčkog velikana, ali zato ovo jeste najelitnije takmičenje Starog kontinenta.

Deset metara je za njega zicer: Novo pojačanje Zvezde magičnim košem ugasilo Atinu! (VIDEO)

Nikako Zvezda u prvoj deonici nije mogla da parira domaćinu koji je iz igre za dva poena imao šut 9/9!

Džejms Gist je bio posebno raspoložen, dok se skoro polovinu četvrtine čekalo da neko sem Kuzmića upiše poene kod crveno-belih.

PAO je uspeo da neutrališe svaki nesigurniji napad i lagano reši uvodnih 10 minuta u svoju korist.

Na startu druge četvrtine napravili su seriju od 6:0, dok su Beograđani nastavili sa lošom igrom. Potom se za manje do tri minuta rezultat povećao na ogromnih "+20".

Maltene ista razlika održala se do kraja poluvremena, kada je PAO imao 21 poen prednosti. Crveno-beli nisu delovali kao svoji, uopšte.

Usledila je nešto bolja igra gostiju u trećoj četvrtini, jer je rezultat bio izjednačen, a Grci se malo opustili.

Na startu poslednje deonice, Zvezda je uspela da koliko toliko "oživi" na terenu, pa je smanjila prednost na 7 minuta do kraja na -14.

Nastavili su sa dobrom igrom Radonjićevi momci, pa su na 5 minuta do kraja prepolovili minus s poluvremena, 63:53.

Ipak, nisu uspeli da naprave iznenađenje, već se meč okončao dvocifrenom razlikom za "Zečeve".

Nejt Volters je debitovao u crveno-belom dresu i pokazao sasvim respektabilnu partiju.

Ognjen Kuzmić je pružio fantastičnu partiju i jedini je delovao raspoložen od svih igrača Zvezde, pa je tako upisao 15 poena i isto toliko skokova uz indeks od 27!

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati "lajv blog"