MILVOKI UBEDLJIVO STIGAO DO IZJEDNAČENJA U SERIJI: Bogdanović očajan kao i ceo tim Atlante (VIDEO+FOTO)

NEMOĆNI OVOGA PUTA

Srpski košarkaš zabeležio je osam poena uz četiri asistencije

Objavljeno: 08:31h

Košarkaši Milvokija pobedili su Atlantu 125:91 u drugom meč finala Istočne konferencije NBA lige, čime su izjednačili rezultat u seriji na 1:1.

Atlanta je odigrala mnogo slabo ovu utakmicu posebno prvo poluvreme u kome je primila čak 77 poena. Već tada je bilo jasno da povratka u meč neće biti tako da je trener uspeo da malo i odmori glavne igrače poput Treja Janga, Bogdana Bogdanovića i Klinta Kapelu za susrete koji tek predstoje.

Bakse je do pobede vodio Janis Adetokumbo sa 25 poena, devet skokova i šest asistencija, Džru Holdej ga je ispratio sa 22 koša i sedam dodavanja, Bruk Lopez je dodao 16, a Kris Midlton je stao na poen manje.

U ekipi Hoksa Trej Jang je bio najefikasniji sa samo 15 poena, Danilo Galinari je postigao 12, a Džon Kolins je pomogao sa 11.

Srpski bek Bogdan Bogdanović odigrao je 18 minuta i zabeležio je osam poena uz četiri asistencije.

Serija se sada seli u Atlantu, gde je na programu treći meč koji se igra u noći između nedelje i ponedeljka.