Cibonu progutalo grotlo Pionira, Partizan demonstrirao moć protiv Hrvata! (VIDEO)

aba liga, 3. kolo

Crno-beli nošeni fenomenalnim navijačima trijumfovali u klasiku regionalne košarke
Objavljeno: 22:15h

Iako su gosti iz Hrvatske poveli na samom početku meča, igrači domaće ekipe su se brzo konsolidovali. Nošeni hukom sa tribina Majstorović, Hačer i Birčević su bili fenomenalni i uspeli su da neutrališu poene sjajnog Žižića.

Grobari su oduševljeni! U Pioniru je nastao haos kada su specijalni gosti ušli u halu! (VIDEO)

Posle deset minuta igre bilo je 22:21, a u nastavku su proradili i Markrinković i Vrabac pa je rezultat na poluvremenu bio 48:42 za crno-bele.

U tom periodu meča odlično je funckcionisao šut za tri poena "Parnog valjka".

GROBARI SE UŽELELI PARTIZANA: Cibonu čekao pakao i preko 7000 ljudi u Pioniru! (FOTO)

U trećoj četvrtini je eksplodirao "Pionir" i to je bio pravi vetar u leđa Partizanovim igračima koji su održavali prednost od oko deset poena.

Grobari poskidali majice i sa svih strana su počele da grme znate koje pesme? (VIDEO)

U poslednjih deset minuta prednost je rasla i do plus 16, ali kako je vreme odmicalo gosti su prišlazili sve bliže, pa je razlika minut pre kraja meča iznosila pet poena razlike.