LUDNICA U GRUPI PARTIZANA: Vodili +17, pa izgubili utakmicu - neverovatan meč u Turskoj!

evrokup, 7. kolo

Smit je bio najefikasniji kod Uniksa sa 17 poena

Košarkaši Bahčešehira ni posle sedme utakmice ne znaju za pobedu u Evrokupu.

Turski klub je na svom parketu poražen od Uniksa 70:67, iako je u prvoj četvrtini imao čak 17 poena prednosti i prednost od prvog do poslednjeg minuta prvog poluvremena.

Trojkom Grina 8 sekundi pre kraja domaćin je prišao na 67:68, ali nije mogao do preokreta jer je Oldridžu dosuđen nesportski faul nad Džamarom Smitom.

Smit je bio najefikasniji kod Uniksa sa 17 poena, Braun je dodao 13, a Vajt 10 poena. Kod Bahčešehira briljirao je Grin koji je postigao 28 poena.