SRPSKI VIRTUS POBEDIO U 'SVOM' BEOGRADU: Monstruozna partija Miloša Teodosića!
Miloš Teodosić, Foto: Starsport©

top 16 evrokupa

Objavljeno: 20:21h

Košarkaši Virtusa savladali su Darušafaku na zatvaranju TOP 16 faze Evrokupa sa 106:96 u Beogradskoj areni, kao formalni gosti.

Italijanski predstavnik je zauzeo drugo mesto u grupi u kojoj je i Partizan i za protivnika u četvrtfinalu imaće Monako.

Već posle prvog poluvremena pitanje pobednika se nije dovodilo u pitanje - momci iz Bolonje su imali 19 poena razlike, ali su imali ozbiljan pad u igri u trećoj deonici i tako dozvolili Dački da priđe na -5.

1 / 6 Foto: Starsport©

Ipak, taj napad je odbijen i kao što vidite po rezultatu, nije bilo nikakve drame.

Miloš Teodosić je ubacio 21 poen uz pet asistencija. U prvom poluvremenu je ima 16 koševa, a u drugom pet.

Pefi Marković je imao tri poena, tri skoka i četiri asistencije.

Istakao se i Đampaolo Riči sa 17 poena, kao i Soni Vims sa 15.

Sa druge strane po 14 koševa su ubacili Geri Braun, Džerod Džouns i Bonzi Kolson.