ZBOG OVOG NAPADA JE BIO BESAN TRENER MORNARA: Čović asistira preko glave Odžu, Pavićević odmah širi ruke ka Šakoti!
Mihailo Pavićević je odmah krenuo ka Šakoti, Foto: Printscreen/Youtube/ABA liga j.t.d.

To je bio razlog

Sporan momenat na utakmici

Utakmica između Crvene zvezde i Mornara nije delovala da će imati "treće poluvreme" s obzirom da je domaćin bez previše problema stigao do pobede, ali se to dogodilo na samom kraju meča

Pobednik susreta je bio rešen već početkom poslednje četvrtine, ali je novi strateg kluba sa Malog Kalemegdana, Dragan Šakota, insistirao da se odigra poslednji napad na meču do kraja.

On je završen tako što je Filip Čović asistirao preko glave Odžu koji je pogodio u poslednjoj sekundi i tako postavio konačnih 105:82.

Ali taj detalj je veoma naljutio trenera gostiju Mihaila Pavićevića koji se odmah okrenuo ka Šakoti i počeo da širi ruke, a onda prilikom pozdrava i ušao u manju raspravu s njim.

Pavićević je smatrao da Zvezda nije trebalo da igra napad do kraja i zbog toga je imao i izliv besa na konferenciji gde je zapretio da navijači crveno-belih više nisu dobrodošli u hali "Topolica" u Baru.

Taj momenat možete pogledati na 3:00.