ZVEZDA NA +42: Stotka crveno-belih protiv Igokee!
Košarkaši Crvene zvezde, Foto: Starsport©

aba liga, 6. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Objavljeno: 22:42h

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Igokeu u poslednjem meču 6. kola ABA lige sa 103:61.

Lorenco Braun i Bili Beron su delovali nezaustavljivo, a kada su se ostali priključili, bilo je jasno da se sprema ubedljiva pobeda.

Izabranici Andrije Gavrilovića su za 20 minuta košarke dozvolili Igokei tek 28 poena, dok su oni ubacili čak 53.

Braun i Beron su već na poluvremenu imali po 13 postignutih poena, a odličnu rolu imao je i Ognjen Kuzmić.

Beron je sa 19 bio najefikasniji, a po 13 su ubacili Braun, Dobrić i Gist. U Igokei je najefikasniji bio Vog sa 19, dok su Evans sa 16 i Grin sa 15 bili raspoloženi u ubedljivm porazu.

Crveno-beli sada imaju skor 3-3, dok su gosti nastavili lošu seriju i sada su na 1-5.

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog".

III ČETVRTINA

73:45 - Sjajna rola Ognjena Kuzmića, uspeo je da postigne 10 poena. Beron i Braun i dalje predvode ekipu Andrije Gavrilovića i čini se da su crveno-beli izašli iz krize u kojoj su se nalazili. Čeka se samo konačan rezultat u meču koji je odavno rešen.

II ČETVRTINA

50:28 - Nastavlja se rešetanje crveno-belih. Na veliki odmor su otišli sa velikih +25, a najefikasniji su Braun i Beron sa po 13 poena, kod gostiju se ističu Vo i Grin sa 8 postignutih poena. Nadamo se da će Igokea pružiti bar malo veći otpor u nastavku utakmice.

I ČETVRTINA

29:18 - Zvezda je ubedljivo rešila u korist prvu deonicu. Beron i Lorenco Braun dominiraju u ovom susretu, sa devet, odnosno osam poena. Ono što može da raduje navijače je izuzetna efikasnost crveno-belih momaka na početku utakmice. Igokea je upala u mašinu i teško da će se izvući iz nje.