TRENER ULETEO NA TEREN I PREKINUO MEČ: Ovo do sada niste imali prilike da vidite u NBA ligi!
Trenutak kada sudija prekida meč, Foto: AP

nba liga

Interesantna situacija na meču Majamija i Milvokija

Košarkaši Majamija slavili su posle produžetka u derbiju istočne konferencije protiv Milvokija 131:126.

Na početku treće četvrtne košarkaši Baksa vodili su i sa 21 poenom razlike, a onda je stvari u svoje ruke uzeo iskusni Goran Dragić.

Sjajno je vodio svoju ekipu, koja ne samo da je topila razliku, već je tri minuta pre kraja zahvaljujući Oliniku koji je pogodio dve trojke, došli do 117:110.

Ipak, u četvrtoj četvrtini kod rezultata 100:97 za Milvoki, kod jednog kontranapada desio se nesvakidašnji slučaj kada je trener Majamija Erik Spoelstra uleteo u teren i pretrčao na drugu stranu jer je želeo da traži tajmaut od sudije. Sudija je odmah reagovao i prekinuo meč.