NEREGULARNOST NA MEČU PARTIZANA: U ključnim trenucima duela sa Igokeom, sudije napravile neverovatan propust!
Trenutak kada Igokea igra sa četiri košarkaša na parketu, Foto: Printskrin

da li je moguće?

Sve je promaklo sudijama i delegatu

U utakmici ABA lige između Igokee i Partizana dogodila se neverovatna stvar u 39. minutu utakmice, kada se lomio rezultat, Igokea je igrala u ključnom napadu sa četiri igrača, što je promaklo delegatu, ali i trojici sudija na parketu.

I to je moguće na našim terenima! Neverovatno zvuči da se u zvaničnoj utakmici Regionalne lige dogodi takav propust da Igokea protiv Partizana u najbitnijem momentu meča napada sa četiri igrača (pri vođstvu crno-belih 74:70 na manje od minut do kraja).

U 39. minutu nepažnjom klupe domaćih, Igokea je otišla u napad sa igračem manje, a da je to promaklo sudijskoj trojici i delegatu.

Ovim nisu povređena pravila igre, a da je na terenu jedan tim imao šest ili više igrača, onda bi morao da nosi konsekvence. Ovako, ovo je samo propust ekipe koja je to sebi dozvolila, u ovom slučaju Igokee.