OVO SIGURNO NISTE PRIMETILI U PRENOSU: Pogledajte urnebesnu reakciju navijača na trojku Nikole Jankovića!
Navijači reaguju na koš Nikole Jankovića, Foto: Printscreen

VRH!

Jankovićevom pogotku prethodio je period od tri minuta bez poena Partizana u presdunoj četvrtini

Partizan je u više nego dramatičnoj završnici uspeo da savlada Igokeu u Laktašima na otvaranju ABA lige, a glavnu ulogu u finišu odigrao je Nikola Janković.

Centar koji retko kad pogodi oba slobodna bacanja, ubacio je bitnu trojku u prelomnim minutima koja je, ispostavila se, donela trijumf ekipi iz Humske rezultatom 75:73.

A Jankovićevom pogotku prethodio je period od tri minuta bez poena Partizana u presdunoj četvrtini. Da je laknulo i izabranicima Andree Trinkijerija i navijačima, vidi se na primeru jednog od fanova koji se bukvalno prekrstio posle koša centra gostujućeg tima.