OVAKO SE POSTAJE ŠAMPION: Borusija preokretom do pobede nad Jarčevima!

BUNDESLIGA - 2. KOLO

Dobar meč u Kelnu

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda nadigrali su Keln u drugom kolu Bundeslige rezultatom 3:1 u gostima.

Iako je Keln bio bolji rival u prvom poluvremenu, nisu mogli Jarčevi i u drugom delu igre da poremete favorizovani tim iz Dortmunda.

Dreksler je doneo prednost Kelnu u 29. minutu, na asistenciju Skirija.

Drugo poluvreme u potpunosti je pripalo gostima, a preokret je najavio Sančo u 70. minutu kada je pogodio za izjednačenje Borusije.

Prednost ekipi iz Dortmunda doneo je Hakimi u 86. minutu.

Za konačnih 3:1 pogodio je Pako Alkaser u četvrtom minutu sudijske nadoknade, kada mu je asistirao Sančo.

Dortmund iz dva meč ima dve pobede i šest bodova.

Keln je pretrpeo dva poraza na startu i još uvek ne zna za bodove.

Borusija će u narednom kolu gostovati Unionu u Berlinu, dok će Keln u goste Frajburgu.

Petak Keln - Dortmund 1:3 (1:0) (Dreksler 29 - Sančo 70, Hakimi 86, Alkaser 90+4)