BOGDANOVA DOMINACIJA SILE: Magična serija asa Sakramenta! A tek kako je bacio Litvanca na zadnjicu - neprocenjivo!
Bogdanova magija, Foto: Espreso.co.rs

ROĐENI LIDER

Gosti su veći deo utakmice imali ogromnu prednost, a onda je Bogdanović uzeo stvari u svoje ruke

Objavljeno: 22:55h

Litvanija je tokom prijateljske utakmice sa Srbijom u Štark Areni bila bolji rival dve četvrtine i tri minuta treće.

Naše nije slušao šut, nisu mogli da dođu do lakih poena, ali se onda probudila zver u vidu Bogdana Bogdanovića.

Litvanci su vodili sa 44:36, kada je as Sakramenta ubacio svoju prvu trojku na meču. U narednom napadu, opet Bogdan i to 2+1. Tom prilikom, Edgaras Ulanovas je usled Bogdanovog naleta pao na zadnjicu, ostavivši mu poluprazan put do koša.

Od tog momenta, uključili su se i Lučić i Milovanović, koji su dali veliki doprinos prvom izjednačenju još od 0:0.