Kiks Klivlenda u Bruklinu, Durent se izjednačio sa Ajversonom! (VIDEO)

nba liga

Domaće ekipe imale su skor 5/5*Netsi bolji od Kavalirsa*Durent se ne seća kada poslednji put nije dao makar 20 poena
Objavljeno: 08:51h

Ovo je bilo veče domaćina kada je NBA liga u pitanju. Pet utakmica i pet pobeda domaćih ekipa. Najveće iznenađenje napravila je ekipa Bruklina koja je na domaćem terenu savladala ekipu Klivlenda rezultatom 104:95.

Lebron Džejms što su Netsi znali da iskoriste. Lebron poludeo na saigače: Pa pobogu, kakva je to odbrana? (VIDEO)
Oklahoma
Kevin Durent 20 poena (7-11), 9 asistencija i 8 skokova za 30 minuta, a Vestbruk je za 27 minuta imao 15 poena (6-15), 9 asistencija i 7 skokova
Ovim dostignućem se izjednačio sa Alenom Ajversonom, koji je to uradio u sezoni 2004/2005. Svi rezultati: Njujork – Čikago 106:94 92:84
Oklahoma – Juta 113:91 104:95 96:94