BOBIJEVO LOŠE VEČE I PORAZ FILADELFIJE: Lenard uništio Sikserse u prvom meču polufinala!
Boban Marjanović proveo je 10 minuta na terenu u porazu od Toronta, Foto: EPA

nba, plej-of

Fenomenalnu partiju za Reptorse odigrao je Kavaj Lenard

Košarkaši Toronto Reptorsa pobedili su pred domaćom publikom Filadelfiju rezultatom 108:95, u prvom meču polufinala Istoka.

Srpski košarkaš Boban Marjanović na terenu proveo je svega deset minuta i postigao je dva poena, uz jedan skok.

Fenomenalnu partiju za Reptorse odigrao je Kavaj Lenard, koji je bio potpuno nezaustavljiv. Lenard je za 38 minuta postigao 45 poena i uz to je imao 11 skokova, dve asistencije i ukradene lopte.

Džoel Embid, od kojeg se najviše očekuje kod File, podbacio je na ovoj utakmici, pošto je šutirao loših 5/18 iz igre, a meč je završio sa 16 poena i osam skokova. Ništa bolji nije bio ni Džimi Batler sa svega 10 poena.

Najefikasniji u poraženom sastavu bio je Džej Džej Redik sa 17 poena, dok su po 14 postigli Simons i Heris.

Kod domaćina, Lenarda je pratio sjajni Paskal Sijakam sa 29 poena i sedam skokova, dok je Kajl Lauri imao devet poena i osam asistencija.