Još je PAO zelen za Zvezdu: Crveno-beli uz 18.000 Delija otvorili vrata TOP 8 faze! (FOTO) (VIDEO)

TOP 16 FAZE EVROLIGE, 10. KOLO

Izabranici Dejana Radonjića ostvarili su možda najbitniju pobedu u sezoni, a šestostruki šampion Evrope savladan je po drugi put u ovoj fazi
Objavljeno: 22:32h
Košarkaši Crvene zvezde "Kombank Areni"
u ovoj sezoni, jer su po drugi put u okviru TOP 16 faze Evrolige savladali grčki Panatanaikos sa 69:67 (10:18, 18:13, 25:11, 16:25) Kvinsi Kiler! Ovako je Zvezdin Amerikanac rešio meč sa Panatinaikosom! (VIDEO) Meč je počeo slično kao onaj u Atini, malim brojem poena. 4:0, ali je onda do kraja deonice Raduljica pomogao
Panatinaikos napravi sjajan rezultat, pa je bilo velikih "+8" posle uvodnih 10 minuta. Zverski faul nad Gudurićem: Karter žestoko vukao za rame igrača Zvezde!
Saša Pavlić Koky
Trese se Arena zbog Delija: Grmljavina navijača Zvezde protiv Panatinaikosa! (VIDEO) Nikako nije išao šut Radonjićeve momke, a ni "zeleni" nisu blistali,
Zvezda je uspela da dođe do povoljnijeg rezultata Incidenti u Areni: Žandarmerija sprečila veći sukob Delija i klupe Panatinaikosa! (VIDEO) Malo ko je očekivao da će crveno-beli tako sjajno započeti treću četvrtinu Joviću i Kinsiju Zvezda je napravila seriju od 7:0, a PAO
trenucima Američka dobrodošlica Raduljici: Miler monstruoznom bananom zakucao centra Srbije! (VIDEO)
Bertomeu nije čuo himnu Evrolige u Beogradu zbog Delija! (VIDEO)
Nastavili su da "rešetaju" mrežicu Atinjana, a Gudurić je doneo prvu dvocifrenu Ubacili su "zelenima" čak 25 poena deonice zajedno. Navijači Zvezde se oprostili od Gagija Nikolića: Šmeker svetskog glasa za kim plače cela masa! (FOTO) (VIDEO)
Poslednja četvrtina je bila više nego stresna za sve navijače, jer je PAO A onda šokantnih nekoliko minuta u završnici. Grci Đorđević iznenađen u Areni: Najpre zvižduci, a onda gromoglasan aplauz sa tribina! (VIDEO)
Pakao u Areni: Delije su pogrdnom pesmom dočekale Pavlovića! (VIDEO) Na 40 sekundi do kraja crveno-beli su izgubili loptu u napadu, a PAO prišao Kvinsi Miler je uspeo da postigne slavlje može da počne. Specijalan doček Delijama ispred Arene: DJ i elektronska muzika podgrevaju atmosferu! (VIDEO)
Printscreen/Flashscore.com
Statistika
Sva dešavanja pre, za vreme i posle utakmice možete pratiti direktno uz Espreso.co.rs KRAJ UTAKMICE! ŠESTOSTRUKI ŠAMPION EVROPE JE PONOVO PORAŽEN, DRUGI PUT U OVOJ FAZI! KONAČAN REZULTAT 69:67 ZA CRVENU ZVEZDU! 64:63 - Cirbes je dobio peti faul, a Zvezda na 40 sekundi do kraja izgubila loptu u napadu.
Sasa Pavlic Koky
63:57 - Još 2 paklena minuta za crveno-bele! 57:55 - Hanter je napravio ozbiljan nesportski faul nad Markom Guduričem Zvezde promašio oba bacanja je ozbiljno bio potresen.
55:50 - Grci su se u potpunosti vratili u igru, i crveno-beli moraju da vode računa uspeli da urade nekoliko puta za više od dva minuta. oprezniji u ovakvim situacijama. 55:48 - Vasilije Micić je laganim poenima ispod obruča doneo "+13" gde je realizovao oba
FENOMENALNO IZDANJE CRVENO-BELIH U TREĆOJ DEONICI, IMAJU +11 PRED POSLEDNJIH 10 MINUTA! 51:42 - Gudurić je svojim poenima doneo prvu dvocifrenu prednost Zvezdi, precizan sa distance.
43:35 - To se čekalo od početka! Nastavlja Zvezda sa odličnom igrom tehničku grešku od pre nekoliko
36:32 - Jović je otvorio drugo poluvreme poenima i vratio rezultatsku Dangubić dobio tehničku grešku zbog prigovora. Napokon preokret i vođstvo Zvezde! KRAJ PRVOG POLUVREMENA, NEŠTO BOLJE IZDANJE ZVEZDE, ALI JAKO MALI BROJ POENA POSLE 20 MINUTA. REZULTAT 28:31. 22:27 - Kinzi je trojkom smanjio prednost koja se održava maltene Prvi je ostvario Kvinsi Miler, u uvodnoj četvrtini.
19:25 - Jako sporo teče igra, Zvezda je kao Panatinaikos u Atini u 14:20- U istom ritmu nastavljena je druga deonica, Zvezda "vezao ruke". Raduljica sa druge
KRAJ PRVE ČETVRTINE, GOSTI IMAJU +8 POSLE UVODNIH 10 MINUTA! 9:18- Lagano dolaze do poena igrači PAO-a, dok je odbrana sve slabija 6:8 - U strelce se upisao i Miroslav Raduljica, a malo je oslabila odbrana
4:0 - Za sada fantastično funkcioniše odbrana crveno-belih, a svi poeni 2:0 - Serija promašaja na obe strane, ukupno je čak šest šuteva pogodilo obruč kod "zelenih". Po nekoliko izgubljenih lopti neisgurno meč timovi Dejana Radonjića i Saše Đorđevića.
20:00 - "Dobro znaj" se ori Beogradskom Arenom čula 19:45 - Atmosfera je "vrela"
19:30 - Tribine se lagano pune.
19:15 - Delije su dočekane ispred

Ovako se Delije pripremaju za meč između KK Crvena zvezda i BC Panathinaikos!