SPEKTAKULARAN PREOKRET MEGE: Zadar vodio 39 minuta, Milojevićevi momci serijom od 14:0 do trijumfa!
KK Mega - KK Zadar, Foto: Zadar/Zvonko Kucelin

ABA liga, 7. kolo

Ostali su na jednom porazu u sezoni

Košarkaši Mega Bemaksa na impresivan način stigli su do novog trijumfa u ABA ligi, ovog puta na gostovanju Zadru rezultatom 84:80.

Da sa mladim momcima Dejana Milojevića nikada nije kraj opet se pokazalo na delu. Tim iz Sremske Mitrovice je uspeo da pronađe dodatnu energiju, kako u napadu, tako i u odbrani, te je krenula pobednička serija od 14:0, iako su sve vreme gubili, tačnije 39 minuta.

Inicirali su je Mokoka, Čarapić i Marjanović, koji je u finišu zakucavanjem i s ‘dva plus jedan’ postao junak.

Na kraju je najefikasniji igrač utakmice bio Litl iz redova domaće ekipe sa 22 poena, a u taboru Mege istakli su se Mušidi sa 18, Bitadze sa 13 i Mokoka sa 10 postignutih poena.