Baskonija poslala Srbe na odmor: Unikaha završila sezonu porazom u četvrtfinalu Endese! (FOTO)

ACB LIGA

Nedović je ubacio 14 poena, dok je Milosavljević bio bez učinka

Unikaha je ispala iz plej-ofa španske Endese porazom od Baskonije.

Posle 87:70 u Vitoriji, u utorak je u Malagi bilo 64:80 učenike Pedra Martineza.

Oni su dobili seriju sa 2:0 i u polufinalu će biti favoriti protiv Barselone ili Andore, koja posle ostvarenog “brejka” vodi 1:0 i u sredu će na svom terenu imati priliku da eliminiše nekadašnjeg šampiona.

Baskonija je “nokautirala” Unikahu, kada je posle dve trojke Nemanje Nedovića, za 8:8 u trećem minutu, do pred kraj prve četvrtine napravila seriju od čak 19:0.

Iako je do kraja utakmice u tom trenutku ostalo više od 25 minuta, u odnosu snaga se ništa bitno nije menjalo. Nedović je ubacio 14 poena, dok je Milosavljević bio bez učinka.