FMP U POLUFINALU: Panteri savladali Zlatibor i u drugom meču i sada čekaju rivala! (FOTO)

KLS, ČETVRTFINALE

Posle Crvene zvezde i Partizana, plasman u polufinale plej-ofa Superlige izborila je i ekipa FMP-a.

FMP je savladao Zlatibor sa 94:87 i overio vizu za polufinale.

Tim iz Železnika je u dve utakmice bio bolji od ekipe Zlatibora. U prvoj je na svom terenu slavio čak sa 49 poena razlike, a večeras u gostima Zlatibor je pružio mnogo jači otpor. .

''Panteri'' su na poluvremenu imali osam poena prednosti (51:43), domaći su tokom treće deonice uspeli da izjednače, ali u poslednjoj četvrtini nisu mogli do preokreta.

FMP je do nove pobede predvodio Nemanja Nenadić sa 29 poena, a Jeremić je upisao 19.

U ekipi Zlatibora najefikasniji Dragoslav Papić sa 24 poena.