VILIJAMS GOS JE ZVER! 35 poena - indeks 52 za novu pobedu Partizana! (FOTO)  (VIDEO)

treće kolo kLS

VILIJAMS GOS JE ZVER! 35 poena - indeks 52 za novu pobedu Partizana! (FOTO) (VIDEO)

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš "lajv-blog"

Objavljeno: 22:31h

Partizan je uspeo da zabeleži i treću pobedu u Superligi Srbije - pao je i Dinamik rezultatom 93:82.

Dorćolci su parirali crno-belima do pola druge četvrtine zahvaljujući dobrom šutu za tri poena, ali tim Miroslava Nikolića nije imao rešenje za fantastičnog Vilijams-Gosa koji je praktično sam rešio meč sa 24 poena u prvom poluvremenu.

Najbolje ga je pratio Banđa Si sa 19 poena, deset je dodao Đorđe Gagić, a važne poene u trenucima kada su crno-beli "slamali" domaćina postizao je i Amida Brajma, koji je utakmicu završio sa osam uz sedam skokova.

Najefikasniji u timu Dinamika bio je Nemanja Krstić sa 19 poena uz šest skokova, a pratili su ga Petar Rakićević sa 13 poena uz pet asistencija, Jonas Bergstet sa 12, te Andreja Stevanović sa 11.

Partizan u četvrtom kolu dočekuje Vršac u subotu, dok Dinamik gostuje FMP-u u borbi za drugu poziciju u grupi.

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš "lajv-blog".

21:43 Partizan je rešio meč u svoju korist razlikom od 11 poena i rezultatom 82-93. Crno-beli su rutinski ušli u poslednju deonicu, nastavivši u istom ritmu sve do tri ipo minuta pre kraja meča (87:69), kada ekipa Dinamika pravi seriju od 11:0, koju konačno prekida Vilijam-Gos košem uz faul, nakon kog je ubrzo završen meč.

21:18 Počinje poslednja deonica meča.

21:15 Kraj treće četvrtine, rezultat je 76:60 u korist Partizana.

21:12 Marko Radonjić trojkom prekida seriju crno-belih.

21:05 Pri rezutatu 59:47 u korist Partizana, crno-beli dodaju gas i prave seriju

od 12:0.

21:00 Počela je treća četvrtina.

20:43 Kraj druge četvrtine. Na poluvreme se otišlo rezultatom 53:40 u korist Partizana. Nakon tajmauta u 5 minutu četvrtine, nismo videli previše promene u ritmu meča.Nastavilo se košem za koš, ali je Partizan minut i po pre kraja napravio malu seriju pa je do kraja poluvremena povećao razliku na 13.

20:30 Partizan trojkom otvara četvrinu,a onda kreće igra koš za koš sve do četvrtog minuta druge deonice kada rutinu prekida Nemanja Krstić, koji je nakon faula postigao koš i dodtno slobodno bacanje, smanjivši tako rezultat na 33:38. Trener partizana traži tajm-aut.

20:20 Počinje druga četvrina.

20:15 Kraj prve četvrtine koju je partizan rešio u svoju korist rezulzatom 29:23. Partizan je poveo sa 4:0 ali je Dinamik ubrzo uhvatio priključak pa je sve do predposlenjeg minuta viđena rezultatska klackalica, koju je partizan prekinuo pri rezultatu 23:23, serijom od 6:0 i napravio pristojnu razliku pred početak druge četvrtine.

20:00 Partizan osvaja loptu u podbacivanju i počinje prvi napad na utakmici.

BONUS VIDEO: Radnički - Zemun, borba za titulu