BOBI PRIČVRLJIO NAGETSE!!! Svemirski šou Srba, Teo i Jokić gledali VELIKI POVRATAK BOBINATORA! (VIDEO)
Boban Marjanović, Foto: AP

nba liga

Svi Srbi su igrali zapažene uloge sinoć

Objavljeno: 12:23h

Boban Marjanović je najpotcenjeniji igrač u NBA. To je dokazao i sinoć (rano jutros po našem vremenu), kad je konačno dočekao šansu da zaigra i u dresu Klipersa.

Nemanjićki rečeno, Boban je "pričvrljio" centre i krilne centre Denvera, koji su mogli samo da gledaju šta im Bobinator radi u reketu.

Na kraju su Klipersi dobili Denver u gostima sa 122:120, a apsolutno zaslužan za ovu važnu pobedu u trci za plej-of je Boban Marjanović, koji je za 15 minuta na terenu ubacio 18 poena i uhvatio 6 skokova (3 u napadu).

Miloš Teodosić je takođe bio solidan: za 27 minuta ubacio je 11 poena, uz 5 asistencija i 4 skoka.

Trener Meloun je, na drugoj strani, "odmarao" Jokića u skoro celom prvom poluvremenu, a u tim su se vratili i najplaćeniji igrač Denvera, Pol Milsap, kao i centar Plamli, pa je bilo vidno da za Nikolu ima manje loptu.

Što je automatski značilo i lošiju partiju Denvera, ako sme da se primeti.

Nikola je na kraju ipak zabeležio solidan učinak: 18 poena, 6 skokova i 4 asistencije za 28 minuta na terenu.

A evo i "srpske bitke" u kojoj je postignuto ukupno 47 poena:

Bogdan Bogdanović odigrao je veoma solidno u porazu Sakramenta protiv Portlanda (116:99).

Srbin je za 32 minuta šutirao 6-14 iz igre (2-6 za trojke) i upisao 14 poena, 1 skok, 4 asistencije i 2 ukradene lopte.