TEORIJA UZ CRNO BELE! Partizan ubedljiv protiv Mege u punom Pioniru! (FOTO) (VIDEO)

ABA LIGA, 19. KOLO

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz naš lajv-blog.

Košarkaši Partizana pobedili su u Hali Pionir ekipu Mega Bemaksa rezultatom 89:73 u 19. kolu ABA lige.

Ovo je deseta pobeda Partizana u sezoni, dok je Mega pretrpela i trinaesti poraz.

Ovom pobedom uz Partizan je samo teorija da mogu na F4 pošto je Mornar takođe danas savladao Igokeu u gostima.

Najefikasniji u timu domaćina bili su Si i Gos sa 17, a u gostujućoj ekipi najviše se istakao Čančar i postigao 12 poena.

U sledećem kolu Partizan u Sloveniji igra protiv Olimpije, dok se ekipa Dejana Milojevića sastaje sa FMP-om na svom terenu.

Uskoro opširnije...

Grobari su se poskidali i proslavljaju pobedu svog tima

Kraj treće četvrtine: Partizan-Mega 71:52 : Partizan nastavlja gde je stao u prvom poluvremenu! Pobeda je praktično već upisana, samo još da se postavi konačan rezultat u poslednjoj deonici. Gagić i Gos sa po 12 i Si sa 17 poena su najefikasniji u svom timu, dok je Fundić kod Mege sa 9 poena najuspešniji.

Kraj prvog poluvremena: Partizan-Mega 49:31: Odlična igra izabranika Nenada Čanka u prvom delu. Si dominira u prvih 20 minuta sa 13 poena, a prati ga Vilijams Gos sa 8. U taboru rivala Fundić i Rebić ne dopuštaju da razlika ne bude veća od sadašnje

Grobari imaju svoj "šou" na večerašnjem meču

Kraj prve četvrtine: Partizan-Mega 22:14 - Crno-beli su kontrolisali tok prve deonice, i napravili solidnu prednost posle uvodne četvrtine. Grobari su ispunili Pionir i sa obe strane daju vetar u leđa svojim ljubimcima.

19:00 - Počela je utakmica

18:05 - Grobari polako počinju da pune Halu Pionir